Filtry do minikoparki Zeppelin

W ofercie wszystkie rodzaje filtrów do minikoparek i koparek niemieckiej firmy Zeppelin ZR oraz ZRH. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Cały asortyment objęty gwarancją. Filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, a także kabinowe i odpowietrzniki dostępne od ręki lub na zamówienie. Prowadzimy ponadto sprzedaż wysyłkową części (także silnikowe oraz pozostały osprzęt silnika) na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Filtry do minikoparki ZeppelinW ofercie m.in. wszystkie części zamienne do silników Mitsubishi montowanych do minikoparek Zeppelina, w tym m.in. pompy wody, elektryczne pompy paliwa, tłoki, pierścienie, czujniki, uszczelki, sprzęgła i wiele innych.

Minikoparki Zeppelin ZR oraz ZRH to wciąż często spotykane maszyny na polskich pracach budowy. Wyposażone w doskonały układ hydrauliczny i kierowniczy bez problemu radzą sobie w najcięższych warunkach.

Ich cechą nadrzędną jest wysoka wydajność, niski poziom emisji spalin oraz doskonały moment obrotowy. Wielkim atutem tych maszyn jest łatwa i szybka konserwacja. Ograniczone gabaryty pozwalają na szybki transport pomiędzy poszczególnymi placami budowy, a co za tym idzie – umożliwiają wykonanie większej liczby prac w różnych miejscach.

Minikoparki znalazły uznanie wśród odbiorców z całego świata. Do najczęściej spotykanych minikoparek Zeppelin zaliczamy serie: ZR 4, ZR 15, ZR 35, ZRH 12.

Filtry do ZEPPELIN ZR 4 1994- Perkins 104.22

Filtry do ZEPPELIN ZR 15 1998 Mitsubishi L3E

Filtry do ZEPPELIN ZR 25 1998- Mitsubishi S4L

Filtry do ZEPPELIN ZR 35 1996- Mitsubishi S4L

Filtry do ZEPPELIN ZR 45 1996- Mitsubishi S4Q

Filtry do ZEPPELIN ZR 55 1997- Perkins 704-30

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.