Filtry do koparki Zeppelin

Do wszystkich koparek kołowych marki Zeppelin ZM posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje filtrów. Produkty najwyższej jakości niemieckiej, amerykańskiej, włoskiej, japońskiej dostępne w naszej ofercie. Do tych maszyn posiadamy ponadto części silnikowe oraz pozostały osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj.

Filtry do koparki ZeppelinKoparki kołowe niemieckiej marki Zeppelin ZM to niezwykle często spotykany w Polsce typ maszyn budowlanych.

Maszyny te występują zazwyczaj z turbodoładowanymi silnikami marek Deutz, Perkins, Cat.

Charakteryzują się niskim spalaniem, wysoką wydajnością, długą żywotnością i wysoką jakością. Wielkim czynnikiem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie każdej maszyny jest regularna wymiana filtrów. Do głównych modeli maszyn Zeppelin ZM zalicza się: ZM 13C, ZM 15, ZM 19, ZM 60, ZM 80, ZM 100.

Filtry do ZEPPELIN ZM 13C Deutz BF4L913

Filtry do ZEPPELIN ZM 15 Deutz

Filtry do ZEPPELIN ZM 19 Caterpillar

Filtry do ZEPPELIN ZM 60 1998- Perkins 704-30

Filtry do ZEPPELIN ZM 80 1998- Deutz BF 4M1012

Filtry do ZEPPELIN ZM 100 1998- Deutz BF 4M1012

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.