Filtry do minikoparki Hitachi

Do minikoparek marki FIAT Hitachi oraz HITACHI oferujemy wszystkie modele i rodzaje filtrów. Dostępne pełne komplety do każdej maszyny oraz pojedyncze filtry. Na miejscu od ręki filtry paliwa, oleju silnikowego, powietrza, hydrauliki, separatory wody, filtry kabinowe.

Minikoparki są maszynami pracującymi w zróżnicowanych warunkach, stąd ważne jest aby regularnie dokonywać przeglądów i wymiany filtrów. Może zapobiec to poważnym uszkodzeniom silnika i układu hydraulicznego, wynikającym z zanieczyszczeń układów silnika.

Minikoparki są uniwersalnymi maszynami przeznaczonymi do różnego rodzaju prac. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie zmieści się żadna większa maszyna.

Minikoparki Hitachi popularność wśród użytkowników zyskują również dzięki swojej niezwykłej mobilności. Niektóre wersje konstruowane są tak, aby podczas obrotu maszyny w żadnym miejscu nie przekraczały szerokości gąsienic. Daje to swobodę ruchu przy maksymalnej szybkości wykonywanych prac.

Wśród minikoparek Hitachi wybór jest szeroki, gdyż poza klasycznymi można wybrać wersje o skróconym nadwoziu.

Jednostki napędowe stosowane w minikoparkach Hitachi to silniki Isuzu i Mitsubishi. Najpopularniejsze modele to m.in.: UE10, UE30, UE50, US75-7 a także liczne modele serii ZX. Oferujemy również wszystkie silnikowe części zamienne.

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 04 Mitsubishi K3B

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 07 Mitsubishi L2A

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 10 Mitsubishi K3B

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 12 Isuzu 3KB1

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 15 Isuzu 3KB1

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 20 Mitsubishi K3E

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 30 Mitsubishi K4E

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 33

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 40 Mitsubishi K4E

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi UE 50 Isuzu 4JC1

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.