Filtry do ładowarki Daewoo MEGA

Filtry do maszyn budowlanych DOOSAN Mega oraz DAEWOO Mega. W ofercie zestawy filtracyjne do całej maszyny, bądź pojedyncze filtry olejowe, paliwowe, powietrza, hydrauliki, kabinowe, odpowietrzające.

Daewoo to koreańska firma, która w początkowych latach została przejęta przez inne wielkie przedsiębiorstwo z tego samego kraju – Doosan Group (obecnie jeden z największych dostawców maszyn budowlanych na całym świecie).  Notowana na koreańskiej giełdzie firma posiada szereg agencji i deelerów w takich krajach jak:  Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Chiny, Indie, Japonia, Brazylia.

Ładowarki Daewoo Doosan serii MEGA to maszyny z jednostkami napędowymi właśnej marki, ale także Cumminsa, Kuboty oraz Isuzu. Pojazdy te stworzone zostały do ciężkich prac w utrudnionych warunkach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, niezwykłej operatywności, ekonomicznemu spalaniu paliwa (pomimo swoich gabarytów) zapewnia wysoką produktywność i wydajność. Ładowarki ciężkie Daewoo Doosan MEGA są wykorzystywane przede wszystkim w pracach drogowych, kopalniach, recyklingu, a także innych gałęziach światowego przemysłu.

Regularna wymiana filtrów w maszynie pozwala na sprawniejszą i wydajniejszą pracę każdego pojazdu. Filtry, które oferujemy są najwyższej jakości, objęte gwarancją.

Wszystkie oferowane przez nas zestawy, jak i pojedyncze filtry wysyłamy na cały kraj przy pomocy firmy kurierskiej.

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 200

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 200-III

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 250-III

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 300

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 300-II

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 300-V

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 400

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 400-III

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 400-V

Filtry do Doosan-DAEWOO MEGA 500-V TIER II Cummins QSM 11

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.