Filtry do koparek Daewoo

Filtry do wszytskich typów koparek kołowych, a także gąsienicowych marki Daewoo oraz DOOSAN-DAEWOO.

Skontaktuj się z naszymi konsultantami, przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny.

Wysyłka kurierska na cały kraj.

Daewoo (obecnie należące do koncernu Doosan) to największy południowokoreański dostawca maszyn budowlanych i wózków widłowych. Firma ma w swojej ofercie szeroką gamę maszyn i urządzeń, eksportując swoje produkty na cały świat.

Do wszystkich koparek Daewoo serii DH oferujemy filtry. Części wysokiej jakości, produkcji niemieckiej, amerykańskiej, włoskiej, japońskiej, a także inne. Zestawy filtrujące bądź pojedyncze filtry produkcji amerykańskiej, włoskiej, japońskiej, niemieckiej. Wszystkie części oferowane przez nas objęte gwarancją. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Koparki Daewoo Doosan serii DH to zarówno średnie, jak i duże maszyny budowlane z jednostkami napędowymi swojej produkcji, a także światowych potentatów takich jak: Cummins, Isuzu, Kubota.

Maszyny Daewoo Doosan DH to maszyny zarówno gąsienicowe, jak i kołowe. Zrealizowane zostały w taki sposób, by móc pokonywać największe  bariery w branży budowlanej. Charakteryzują się wielką mocą i niezwykłą wydajnością, twardym podwoziem, stabilnymi ramieniami, a przede wszystkim wielkimi możliwościami obrotowymi.

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 30-2

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 50

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 120LC

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 130

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 130-2

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 130W/III

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 160-2

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 170

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 180 (LC)

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 200W

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 200LC

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 220 LC Cummins 6.BTA5.9C

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 280

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 320

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 450

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 520 Cummins QSM 11

Filtry do Doosan-DAEWOO DH 1200LC

Daewoo to południowokoreańska firma z wielkimi tradycjami, która została przejęta przez inne przedsiębiorstwo z tego samego kraju – grupę Doosan. Obecnie firma Doosan (dawne Daewoo Heavy Industries & Machinery) jest siódmym co do wielkości dostawca maszyn budowlanych na całym świecie. W tej chwili grupa Daewoo Doosan w znacznej mierze przyczynia się do rozwoju technologicznego w tworzeniu koparek i ładowarek w Europie, ale także w Ameryce Południowej i Północnej, gdzie ma wiele swoich sieci deelerskich.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.