Filtry do walca ogumionego

Posiadamy kompletne zestawy i pojedyncze filtry do pneumatycznych walców ogumionych Dynapac CP oraz wszystkich maszyn podobny innych marek. Produkty z najwyższej półki. Filtry powietrza, oleju, paliwa, hydrauliczne, a także pozostałe dostępne od ręki lub na zamówienie. Części objęte gwarancją.

Posiadamy także do wszystkich maszyn części silnikowe oraz osprzęt silnika.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj.

Dynapac to znana i ceniona szwedzka firma. Głównym obszarem działalności tego przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż maszyn budowlanych oraz drogowych, a także wszelkiego rodzaju urządzeń do zagęszczania gruntu.

Wśród najpopularniejszych walców ogumionych produkcji Dynapac wymienia się modele: CP 142, CP 224, CP 274. Maszyny te mają za zadanie zagęszczanie warstw mieszanek mineralno-asfaltowych. Są to walce zazwyczaj siedmio- lub dziewięciokołowe. Odgrywają one bardzo ważną rolę w całym zestawie maszyn do zagęszczania. Charakterystyczne dla nich są: wysoka wydajność, wszechstronność zastosowania, prosta obsługa, łatwa konserwacja, ale przede wszystkim ekonomiczność jazdy. Walce ogumione Dynapac to nowa generacja walców, to koncepcja rozwoju opracowana na podstawie wcześniejszych modeli kompaktowych, do robót bitumicznych i asfaltowych. Ważnym elementem jest tutaj centralny układ pomiaru ciśnienia, gwarantujący optymalne warunki zagęszczania.

Filtry do DYNAPAC CP 22 Mercedes OM 352

Filtry do DYNAPAC CP 30 Mercedes OM 352

Filtry do DYNAPAC CP 132 Cummins 4BT3.9

Filtry do DYNAPAC CP 142 Cummins B4.5T

Filtry do DYNAPAC CP 221 Cummins 4BT3.9

Filtry do DYNAPAC CP 221 Cummins B4.5T

Filtry do DYNAPAC CP 271 Cummins 4BT3.9

Filtry do DYNAPAC CP 271 Cummins B4.5T

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.