Filtry do ładowarek Bobcat 943, 953 i in.

Pojedyncze filtry bądź komplety filtrów do ładowarek i miniładowarek Bobcat serii 900. Oferujemy filtry do silników (oleju, paliwa, powietrza), ale także filtry kabinowe oraz hydrauliczne.

Ładowarki Bobcat serii 900 są maszynami o sprawdzonej konstrukcji oraz wysokiej jakości. Przy powstawaniu tego typu maszyn wykorzystano wieloletnie doświadczenie produkcyjne Bobcata. Dzięki temu ładowarki te mogą być z powodzeniem wykorzystane w wielu gałęziach przemysłu.

Ładowarki serii 900 to maszyny łyżkowe kołowe, ze względu na przeznaczenie i sposób pracy są maszynami naziemnymi, czołowymi z wyładunkiem przedsięrzutnym.

Ładowarki te dzięki twardemu podwoziu i właściwym mogą z łatwością przemieszczać się między przeszkodami. Niewielki rozmiar pozwala na wygodny transport maszyny z jednej budowy na drugą. Wielką zaletą Bobcata serii 900 jest duża moc, a co za tym idzie większa wydajność, wszechstronność i wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Rutynowa konserwacja maszyn Bobcat serii 900 ma bardzo duże znaczenie, dlatego nasza firma posiada wszystkie rodzaje filtrów do tych maszyn.

Filtry do BOBCAT 943 Perkins 4.236

Filtry do BOBCAT 953

Filtry do BOBCAT 963 (G)

Filtry do BOBCAT 974 Perkins 4.236

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.