Filtry do Bobcat 653

Wszystkie rodzaje filtrów do Bobcat serii 600. Filtry silnikowe (oleju, paliwa, powietrza) oraz hydrauliczne i kabinowe. Części wysokiej jakości, atrakcyjne cenowo - części zamiennie produkcji niemieckiej, japońskiej, amerykańskiej, włoskiej itp.

Ładowarki Bobcat serii 600 doskonale sprawdzają się podczas prac rolniczych, drogowych, budowniczych. Świetnie zdają egzamin w ciężkich warunkach terenowych ze względu na swój niewielki rozmiar.

Są to maszyny kołowe, w których oprócz najbardziej popularnego silnika w tej serii - marki Kubota znajdziemy ponadto: Mitsubishi, Deutz, Wisconsin, Petter, Ford oraz Peugeot.  

Niezawodność i stabilność maszyn Bobcat serii 600 sprawia, że zapewniają one długotrwałe użytkowanie i zadowolenie właścicieli maszyn. Niewielkie gabaryty i duża moc to jedne z głównych zalet Bobcat 600. Maszyny te maja mały promień skrętu i dobry punkt widzenia z kabiny, co pomaga operatorowi maszyny na szybsze wykonywanie zaleconych zadań.

Filtry do BOBCAT 641, 642, 643, 645

Prawidłowa konserwacja i regularna wymiana filtrów sprawia, że maszyna działa ze zwiększoną sprawnością, większą mocą i  wydajnością, zmniejsza ponadto zużycie paliwa.

Posiadamy także pozostałe części zamienne silnikowe do koparek i ładowarek Bobcat serii 600 i wszystkich innych serii. Zadaj zapytania, a przygotujemy ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę handlową.

Filtry do BOBCAT 611 Deutz F2L411

Filtry do BOBCAT 631 Deutz F2L411

Filtry do BOBCAT 641 Deutz F2L511

Filtry do BOBCAT M 643 -Serie 1305 Kubota D1402

Filtry do BOBCAT M 643 Serie 1306- Kubota D1402

Filtry do BOBCAT 645

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.