Filtry do Bobcata 543, 553

W ofercie wszystkie filtry do ładowarek i miniładowarek Bobcat serii 500 – Bobcat 543, Bobcat 553 oraz wszystkie inne typy.

Oferujemy filtry zamienne paliwa, oleju, powietrza, hydrauliki na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych.

W sprzedaży wyłącznie wysokiej jakości modele filtrów produkcji włoskiej, niemieckiej, amerykańskiej, japońskiej.

Maszyny Bobcat serii 500 to typowe ładowarki kołowe z wyładunkiem przedsięrzutnym. Przeznaczone są do załadunku, przewożenia i wyładunku materiałów sypkich. Zwrotność tych maszyn oznacza większą produktywność, a co za tym idzie większą wydajność, krótszy czas wykonywanych zadań.

Ładowarki i miniładowarki Bobcat są wykorzystywane do prac przy kształtowaniu krajobrazów, budownictwie, rolnictwie, rozbiórkach. Wszechstronność i wydajność, łatwa eksploatacja to główne zalety maszyn Bobcat serii 500. Są one stabilne, posiadają stosunkowo mały promień skrętu.

Kolejną wielką zaletą tych maszyn jest wykorzystanie mocnych silników marek Isuzu, Deutz, Kohler, ale przede wszystkim Kuboty. Silniki te uznawane są za niezawodne, a przy tym gwarantują właścicielom maszyn właściwe parametry pracy. Konstrukcja tych maszyn umożliwia prostszą i szybsza obsługę. Dużym plusem tej serii jest ekonomiczność jazdy oraz co najważniejsze dla operatora maszyny doskonała widoczność w czasie wykonywania pracy.

Filtry do BOBCAT 500 Deutz F2L410

Filtry do BOBCAT 500 Kohler

Filtry do BOBCAT 533 Isuzu 2AA1 D

Filtry do BOBCAT 533 Deutz

Filtry do BOBCAT 540 Kohler K 582S

Filtry do BOBCAT 543; M 543 Kubota

Filtry do BOBCAT 543B -Serie 11999 Isuzu

Filtry do BOBCAT 543B Serie 12000- Kubota

Filtry do BOBCAT 553 Kubota

Filtry do BOBCAT 553F 1998- Kubota D 1005E

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.