Filtry do koparki gąsienicowej Altas

Filtry do wszystkich rodzajów maszyn budowlanych marki Atlas oraz Atlas Terex, w tym koparek i minikoparek gąsienicowych.

Minikoparki Atlas to niezawodne urządzenia, które dają możliwość pracy z różnymi materiałami. Charakteryzują się one wysoką mobilnością oraz zwrotnością.

Minikoparki Atlas przeznaczone są do realizacji wszystkich robót ziemnych oraz transportowania materiałów w zakładach przemysłowych, jak również w kamieniołomach, składach węgla, metali, koksu, drewna. Służą również do usuwania odpadów, śmieci oraz modyfikowania obszarów i terenów.

Minikoparki Atlas oznaczone są symbolem AM a najpopularniejszymi z nich są takie maszyny jak: AM15R; AM35R; AM805R; AM905R. Głównie są napędzane przez silniki Mitsubishi (L3E, S4L), ale można również spotkać jednostki Deutza. Do zalet Minikoparek Atlas można również zaliczyć bardzo komfortowe warunki pracy, łatwa dostępność części zamiennych, oraz praca na przyjaznych dla środowiska płynach.

Minikoparki są często spotykanym sprzętem na polskich budowach. Ze względu na niewielkie rozmiary i mobilność są wykorzystywane do różnego rodzaju robót ziemnych, między innymi są bardzo przydatne przy przygotowywaniu terenu pod budowę, do wykopu pod oczko wodne lub staw, do korytowania dróg oraz przy wielu innych zadaniach.

Filtry do ATLAS Koparki AM 15 R Mitsubishi L 3E-W262KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 16 R Mitsubishi L 3E-W262KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 21 R Mitsubishi L 3E-W262KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 29 R Mitsubishi S 4L-Y262KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 35 R Mitsubishi S 4L2-Y263KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 48 R Mitsubishi S 4Q2-Y262KL

Filtry do ATLAS Koparki AM 805 R

Filtry do ATLAS Koparki AM 905 M Deutz BF 4M1012E

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.