Filtry do wiertnicy Atlas Copco ROC

Oferujemy wszystkie filtry do wiertnic Atlas Copco Roc oraz innych maszyn tej marki, a także marek pokrewnych.

Filtry paliwa, powietrza, oleju silnikowego, hydrauliki. Posiadamy ponadto pozostałe części silnikowe oraz osprzęt silnika do Atlas Copco Roc. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj za pośrednictwem kuriera.

Wiertnice Atlas Copco Roc to wysokiej jakości urządzenia przystosowane głównie do wiercenia w kamieniołomach, podczas kopania rowów, itp. Doskonale pracują na nierównym terenie, wyposażone w potężne silniki i często podwójne wsparcie wiertła.

Wśród modeli wiertnic Atlas Copco Roc wyróżniamy: D, F, L, CM, ECM, PC. Są to maszyny niezwykle wydajne, charakteryzujące się szybkim tempem penetracji przy niskim zużyciu paliwa, długą żywotnością i doskonałą produktywnością. Wiertnice Atlas Copco Roc to doskonałe rozwiązanie dla firm z zakresu przemysłu budowlanego i górniczego.

Filtry do ATLAS COPCO ROC F 6 Mercedes OM 441

Filtry do ATLAS COPCO ROC F 6 Caterpillar

Filtry do ATLAS COPCO ROC F 7 Mercedes

Filtry do ATLAS COPCO ROC L8 Caterpiilar 3196 / C12

Filtry do ATLAS COPCO ROC 830H

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.